Zpět
Mistrovství Plzeňského kraje pro
rok 2024 se naši hráči zúčastnili v kategori mužů, žen, seniorů, seniorek a mladších a starších žákyň.
Kategorie mužů se
hrála na kuželně TJ Sokol Plzeň V dne 27. a 28.01.2024 ,
kategorie seniorů se
hrála na kuželně TJ Slavoj Plzeň dne 27.01.2024 ,
kategorie žen se
hrála na kuželně SK Škoda VS Plzeň V dne 27.01.2024 ,
kategorie seniorek se
hrála na kuželně SK Škoda VS Plzeň V dne 27.01.2024 ,
kategorie juniorů se
hrála na kuželně SKK Rokycany dne 27.01.2024 ,
kategorie juniorek se
hrála na kuželně SKK Rokycany dne 27.01.2024 ,
kategorie dorostenců a dorostenek se
hrála na kuželně CB Dobřany dne 28.01.2024 ,
kategorie žáků, žákyň a mladší žactvo se
hrála na kuželně TJ Sokol Kdyně dne 28.01.2024 .
Mistrovství Plzeňského kraje mužů v jednotlivcích se hrálo dvoukolově: kvalifikace v
sobotu 27.01.2024 a finále v neděli 28.01.2024, obě dvě kola na kuželně TJ Sokol Plzeň V .
Kvalifikaci hrálo 32 hráčů, kde jsme měli jednoho zástupce. Z kvalifikace do finále postoupilo
16 nejlepších kvalifikantů, bohužel bez našeho hráče. Obě dvě kola se hrála na 120 HS.
Postup na Mistrovství ČR mají zajištěno 4 nejlepší finalisté.
V následující tabulce jsou výsledky
jednotlivých účastníků.
Mistrovství Plzeňského kraje - muži - TJ Sokol Plzeň V - 2 x 120 HS
|
Poř. |
Jméno |
Oddíl |
Kvalifikace 27.01.2024 |
Finále 28.01.2024 |
Celkový nához |
Plné |
Dorážka |
Ch |
Celkem |
Plné |
Dorážka |
Ch |
Celkem |
Plné |
Dorážka |
Ch |
Celkem |
1. |
Kotal Michael |
TJ Sokol Zahořany |
409 |
226 |
0 |
635 |
390 |
192 |
0 |
582 |
799 |
418 |
0 |
1217 |
2. |
Andrlík Pavel ml. |
SKK Rokycany |
354 |
231 |
1 |
585 |
376 |
220 |
3 |
596 |
730 |
451 |
4 |
1181 |
3. |
Pytlík Roman |
SKK Rokycany |
361 |
221 |
2 |
582 |
384 |
212 |
3 |
596 |
745 |
433 |
5 |
1178 |
4. |
Šnejdar Miroslav ml. |
SKK Rokycany |
379 |
223 |
1 |
602 |
373 |
186 |
3 |
559 |
752 |
409 |
4 |
1161 |
5. |
Honsa Pavel |
SKK Rokycany |
382 |
201 |
3 |
583 |
354 |
214 |
1 |
568 |
736 |
415 |
4 |
1151 |
6. |
Hejhal Radek |
SKK Rokycany |
393 |
200 |
1 |
595 |
330 |
206 |
3 |
536 |
723 |
408 |
4 |
1131 |
7. |
Svoboda Milan |
CB Dobřany |
374 |
182 |
0 |
556 |
358 |
215 |
1 |
573 |
732 |
397 |
1 |
1129 |
8. |
Vacikar Jan |
SK Škoda VS Plzeň |
382 |
196 |
5 |
578 |
390 |
158 |
10 |
548 |
772 |
354 |
15 |
1126 |
9. |
Wagner Milan |
SKK Rokycany |
366 |
219 |
1 |
585 |
374 |
159 |
5 |
533 |
740 |
378 |
6 |
1118 |
10. |
Baloun Jiří |
CB Dobřany |
364 |
199 |
2 |
563 |
363 |
190 |
3 |
553 |
727 |
389 |
5 |
1116 |
11. |
Loukotka Václav |
TJ Baník Stříbro |
390 |
168 |
4 |
558 |
372 |
170 |
4 |
542 |
762 |
338 |
8 |
1100 |
12. |
Šlajer Jiří |
Kuželky Holýšov |
385 |
182 |
2 |
567 |
365 |
168 |
5 |
533 |
750 |
350 |
7 |
1100 |
13. |
Fidrant Josef |
TJ Sokol Kdyně |
375 |
188 |
6 |
563 |
354 |
159 |
10 |
513 |
729 |
347 |
16 |
1076 |
14. |
Löffelmann Filip |
TJ Sokol Kdyně |
362 |
184 |
5 |
546 |
337 |
167 |
6 |
504 |
699 |
351 |
11 |
1050 |
15. |
Šneberger Michal |
CB Dobřany |
378 |
191 |
4 |
569 |
0 |
0 |
0 |
0 |
378 |
191 |
4 |
569 |
16. |
Pešek Jan |
TJ Slavoj Plzeň |
372 |
178 |
6 |
550 |
0 |
0 |
0 |
0 |
372 |
178 |
6 |
550 |
17. |
Fišer Josef ml. |
CB Dobřany |
371 |
173 |
7 |
544 |
18. |
Palka Tomáš |
TJ Sokol Plzeň V |
360 |
175 |
6 |
535 |
19. |
Smetana Marek |
TJ Dobřany |
350 |
183 |
10 |
533 |
20. |
Timura Tomáš |
TJ Sokol Kdyně |
362 |
167 |
5 |
529 |
21. |
Findejs Milan |
CB Dobřany |
365 |
161 |
6 |
526 |
22. |
Harmáček Petr |
TJ Slavoj Plzeň |
363 |
162 |
4 |
525 |
23. |
Pejsar Jaroslav |
TJ Sokol Plzeň V |
355 |
168 |
2 |
523 |
24. |
Pittr Lukáš |
TJ Sokol Díly |
362 |
159 |
8 |
521 |
25. |
Černohorský Miloš |
TJ Havlovice |
370 |
151 |
12 |
521 |
26. |
Kalas Alexander |
TJ Slavoj Plzeň |
362 |
152 |
14 |
514 |
27. |
Zenefels Jiří |
TJ Sokol Zahořany |
359 |
151 |
5 |
510 |
28. |
Pivoňka Miroslav |
TJ Sokol Újezd sv. Kříže |
376 |
133 |
5 |
509 |
29. |
Janota Roman |
TJ Přeštice |
361 |
147 |
10 |
508 |
30. |
Havel Tomáš |
SKK Rokycany |
359 |
147 |
8 |
506 |
31. |
Vrba Tomáš |
TJ Havlovice |
353 |
147 |
12 |
500 |
32. |
Drugda Roman |
TJ Slavoj Plzeň |
353 |
143 |
9 |
496 |
Na Mistrovství ČR v kategorii mužů, které se hraje
11. - 12.05.2024 na kuželně ve Vracově
postupují 4 nejlepší hráči. Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje seniorů v jednotlivcích se hrálo v sobotu 27.01.2024 na
kuželně TJ Slavoj Plzeň . Přihlášeno bylo celkem 21 hráčů, ale
MPK odehrálo 20 seniorů - zde jsme měli dva zástupce - na 120 HS o 2 postupová místa na Mistrovství ČR.
V následující tabulce jsou výsledky jednotlivých seniorů.
Mistrovství Plzeňského
kraje - senioři - ze dne 27.01.2024 -
TJ Slavoj Plzeň - 120 HS |
Poř. |
Jméno |
Oddíl |
Plné |
Dorážka |
Ch |
Celkem |
1. |
Hořejší Josef |
TJ Slavoj Plzeň |
388 |
187 |
4 |
575 |
2. |
Praštil Václav |
TJ Sokol Újezd sv. Kříže |
364 |
210 |
2 |
574 |
3. |
Vícha Jiří |
TJ Sokol Plzeň V |
369 |
200 |
4 |
569 |
4. |
Vicher Milan |
SK Škoda VS Plzeň |
374 |
178 |
5 |
552 |
5. |
Pittr Jaroslav |
TJ Sokol Díly |
377 |
175 |
8 |
552 |
6. |
Baloun Jiří |
TJ Dobřany |
364 |
172 |
8 |
536 |
7. |
Lőffelmann Jaroslav |
TJ Sokol Kdyně |
366 |
170 |
7 |
536 |
8. |
Moulis Ladislav |
SKK Rokycany |
351 |
184 |
5 |
535 |
9. |
Kubát Milan |
TJ Přeštice |
363 |
172 |
6 |
535 |
10. |
Jirka Bohumil |
Kuželky Holýšov |
361 |
173 |
8 |
534 |
11. |
Vraniak Bernard |
TJ Baník Stříbro |
379 |
150 |
8 |
529 |
12. |
Hranáč Václav |
TJ Slavoj Plzeň |
370 |
141 |
12 |
511 |
13. |
Műller Michal |
SK Škoda VS Plzeň |
341 |
168 |
10 |
509 |
14. |
Uxa Karel |
SK Škoda VS Plzeň |
351 |
157 |
12 |
508 |
15. |
Šteffl Miroslav |
TJ Přeštice |
362 |
141 |
12 |
503 |
16. |
Myslík Jiří |
Kuželky Holýšov |
338 |
144 |
12 |
482 |
17. |
Březina Rudolf |
TJ Slavoj Plzeň |
322 |
142 |
6 |
464 |
18. |
Získal Jaroslav |
TJ Sokol Újezd sv. Kříže |
357 |
101 |
22 |
458 |
19. |
Kalista Jiří |
TJ Havlovice |
353 |
101 |
24 |
454 |
20. |
Sloup Ottolav |
TJ Dobřany |
322 |
114 |
15 |
436 |
Na Mistrovství ČR v kategorii seniorů, které se hraje 11. a 12.05.2024 na kuželně Kuželky Aš postupují hráči na 1. a 2. místě.
Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje žen se hrálo v sobotu 27.01.2024 na kuželně SK Škoda VS Plzeň . Hrálo celkem 21 žen na 120 HS o 2 postupová
místa na Mistrovství ČR. V této kategorii jsme měli jednu zástupkyni.
V následující tabulce jsou výsledky jednotlivých žen.
Mistrovství Plzeňského
kraje - ženy - ze dne 28.01.2023 - SK Škoda VS Plzeň - 120 HS |
Poř. |
Jméno |
Oddíl |
Plné |
Dorážka |
Ch |
Celkem |
1. |
Pochylová Daniela |
SKK Rokycany |
359 |
197 |
2 |
556 |
2. |
Findejsová Lenka |
SKK Rokycany |
360 |
173 |
2 |
533 |
3. |
Peštová Štěpánka |
TJ Havlovice |
350 |
158 |
8 |
508 |
4. |
Kouříková Iveta |
TJ Sokol Díly |
334 |
166 |
6 |
500 |
5. |
Denkovičová Tereza |
TJ Sokol Pec p/Č |
343 |
156 |
10 |
499 |
6. |
Nová Zdeňka |
CB Dobřany |
330 |
157 |
10 |
487 |
7. |
Maščenko Tatiana |
Kuželky Holýšov |
346 |
139 |
15 |
485 |
8. |
Záveská Zuzana |
TJ Baník Stříbro |
344 |
131 |
11 |
475 |
9. |
Kapicová Dana |
TJ Sokol Díly |
321 |
150 |
6 |
471 |
10. |
Marčíková Kamila |
TJ Slavoj Plzeň |
320 |
146 |
3 |
466 |
11. |
Novotná Kamila |
CB Dobřany |
334 |
126 |
9 |
460 |
12. |
Pytlíková Andrea |
SKK Rokycany |
336 |
122 |
14 |
458 |
13. |
Pytlíková Jana |
TJ Sokol Kdyně |
329 |
119 |
16 |
448 |
14. |
Nekulová Alena |
SKK Rokycany |
317 |
114 |
20 |
431 |
15. |
Bartoňová Gabriela |
TJ Havlovice |
328 |
103 |
22 |
431 |
16. |
Tomanová Dana |
TJ Sokol Díly |
317 |
111 |
12 |
428 |
17. |
Blechová Vendula |
CB Dobřany |
315 |
106 |
18 |
421 |
18. |
Horková Lucie |
Kuželky Holýšov |
298 |
109 |
16 |
407 |
19. |
Flaišhanzová Václava |
SK Škoda VS Plzeň |
283 |
122 |
14 |
405 |
20. |
Schuldová Radka |
Kuželky Holýšov |
304 |
96 |
25 |
400 |
21. |
Dufková Jana st. |
TJ Sokol Újezd sv. Kříže |
279 |
109 |
21 |
388 |
Na Mistrovství ČR v kategorii žen, které
se hraje 11. a 12.05.2024 na kuželně
KK Šumperk postupují tři nejlepší hráčky.
Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje seniorek se konalo v sobotu 27.01.2024 kuželně SK Škoda VS Plzeň . Hrálo celkem 6 seniorek na 120 HS o 2
postupová místa na Mistrovství ČR. Zde jsme měli 2 zástupkyně.
V následující tabulce jsou výsledky jednotlivých seniorek.
Mistrovství Plzeňského
kraje - seniorky - ze dne 28.01.2023 - SK Škoda VS Plzeň - 120 HS |
Poř. |
Jméno |
Oddíl |
Plné |
Dorážka |
Ch |
Celkem |
1. |
Kořanová Marta |
TJ Sokol Kdyně |
371 |
166 |
4 |
537 |
2. |
Zíková Ivana |
SK Škoda VS Plzeň |
343 |
183 |
5 |
526 |
3. |
Műllerová Ljubica |
SK Škoda VS Plzeň |
362 |
156 |
3 |
518 |
4. |
Konopová Alena |
TJ Sokol Újezd sv. Kříže |
340 |
155 |
9 |
495 |
5. |
Horvátová Věra |
TJ Sokol Újezd sv. Kříže |
355 |
114 |
13 |
469 |
6. |
Lőffelmannová Jaroslava |
TJ Sokol Kdyně |
309 |
103 |
17 |
412 |
Na Mistrovství ČR v kategorii seniorek, které
se hraje 11.05.2024 na kuželně
Horní Benešov postupují 3 nejlepší hráčky.
Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje juniorů se konalo v sobotu 27.01.2024 kuželně SKK Rokycany Celkem se zúčasnilo 6 juniorů, kteří hráli
120 HS o 2 postupová místa na Mistrovství ČR.
V následující tabulce jsou výsledky jednotlivých juniorů.
Mistrovství Plzeňského
kraje - junioři - ze dne 27.01.2024 -
SKK Rokycany - 120 HS |
Poř. |
Jméno |
Oddíl |
Plné |
Dorážka |
Ch |
Celkem |
1. |
Benda Jiří ml. |
TJ Sokol Zahořany |
405 |
191 |
4 |
596 |
2. |
Šlajer Viktor |
Kuželky Holýšov |
381 |
207 |
7 |
588 |
3. |
Kovářík Jakub |
SK Škoda VS Plzeň |
359 |
194 |
10 |
553 |
4. |
Šlajer Martin |
Kuželky Holýšov |
371 |
178 |
6 |
549 |
5. |
Martínek Michael |
Kuželky Holýšov |
351 |
175 |
8 |
526 |
Na Mistrovství ČR v kategorii juniorů, které
se hraje 04. a 05.05.2023 na kuželně
SKK Vrchlabí postupují dva nejlepší hráči.Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje juniorek se konalo v sobotu 27.01.2024 kuželně SKK Rokycany . Celkem odehrály 2 juniorky na 120 HS
o jedno postupové místo na Mistrovství ČR.
V následující tabulce jsou výsledky jednotlivých juniorek.
Mistrovství Plzeňského
kraje - juniorky - ze dne 27.01.2024 - SKK Rokycany - 120 HS |
Poř. |
Jméno |
Oddíl |
Plné |
Dorážka |
Ch |
Celkem |
1. |
Dohnalová Veronika |
TJ Sokol Kdyně |
330 |
153 |
10 |
483 |
2. |
Šebestová Kateřina |
TJ Sokol Kdyně |
317 |
116 |
21 |
433 |
3. |
Krumlová Tereza |
TJ Sokol Kdyně |
0 |
0 |
0 |
0 |
Na Mistrovství ČR v kategorii juniorek,
které se hraje 04. a 05.05.2024 na kuželně centropen Dačice postupuje nejlepší hráčka.Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje dorostenců se konalo v neděli 28.01.2024
na kuželně CB Dobřany . Hrálo celkem 8 dorostenců
o 1 postupové místo na Mistrovství ČR.
Mistrovství Plzeňského kraje dorostenek se konalo v neděli 28.01.2024
na kuželně CB Dobřany . Hrálo celkem 5 dorostenek
o dvě postupová místa na Mistrovství ČR.
V následující tabulce jsou výsledky jednotlivých dorostenců a dorostenek.
Mistrovství Plzeňského
kraje - dorostenci - ze dne 27.01.2024 - CB Dobřany - 120 HS |
Poř. |
Jméno |
Oddíl |
Plné |
Dorážka |
Ch |
Celkem |
1. |
Fišer Josef nejml. |
CB Dobřany |
378 |
198 |
2 |
576 |
2. |
Drugda Michal |
TJ Slavoj Plzeň |
374 |
186 |
7 |
560 |
3. |
Kaas Jáchym |
TJ Slavoj Plzeň |
395 |
165 |
9 |
560 |
4. |
Šimek Milan |
CB Dobřany |
363 |
176 |
8 |
539 |
5. |
Stehlík Jiří |
Kuželky Holýšov |
373 |
150 |
11 |
523 |
6. |
Jelínek Martin |
Kuželky Holýšov |
361 |
149 |
14 |
510 |
7. |
Benda Tomáš |
TJ Sokol Zahořany |
355 |
151 |
12 |
506 |
8. |
Chlubna Matěj |
Kuželky Holýšov |
358 |
89 |
23 |
447 |
Mistrovství Plzeňského
kraje - dorostenky - ze dne 27.01.2024 -
CB Dobřany - 120 HS |
Poř. |
Jméno |
Oddíl |
Plné |
Dorážka |
Ch |
Celkem |
1. |
Hessová Lada |
CB Dobřany |
385 |
200 |
7 |
585 |
2. |
Löffelmannová Anna |
TJ Sokol Kdyně |
371 |
172 |
7 |
543 |
3. |
Vágnerová Matylda |
TJ Sokol Zahořany |
348 |
158 |
12 |
506 |
4. |
Vágnerová Vanda |
TJ Sokol Zahořany |
329 |
130 |
21 |
459 |
5. |
Bajerová Natálie |
TJ Slavoj Plzeň |
224 |
125 |
18 |
449 |
Na Mistrovství ČR v kategorii dorostenců, které
se hraje 04. a 05.05.2024 na kuželně
TJ Slovan Kamenice N. Lipou postupuje nejlepší hráč.
Na Mistrovství ČR v kategorii dorostenek, které se hraje 04. a 05.05.2024 na
kuželně TJ Odry
postupují 2 nejlepší hráčky.Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje žáků, žákyň a mladšího žactva se konalo v neděli 28.01.2024 na
kuželně TJ Sokol Kdyně . MPK se zúčastnilo celkem
5 žáků a 3 žákyně na 100 HS o 1 + 1 postupové místo na Mistrovství ČR
a v kategorii mladšího žactva 2 žáků a 6 žákyň na 60 HS systémem PMN. Zde jme měli 3 naše hráčky.
V následující tabulce jsou výsledky jednotlivých žáků a žákyň.
Mistrovství Plzeňského
kraje - žactvo - ze dne 28.01.2024 -
TJ Sokol Kdyně |
žáci 100 HS |
Poř. |
Jméno |
Oddíl |
Plné |
Dorážka |
Ch |
Celkem |
1. |
Topinka Daniel |
CB Dobřany |
268 |
86 |
21 |
354 |
2. |
Kaas Alan |
TJ Slavoj Plzeň |
258 |
92 |
16 |
350 |
3. |
Pomykacz Šimon |
TJ Slavoj Plzeň |
243 |
95 |
19 |
338 |
4. |
Steinbach Josef |
TJ Slavoj Plzeň |
255 |
52 |
28 |
307 |
5. |
Šnirc Dominik |
Kuželky Holýšov |
211 |
78 |
21 |
289 |
žákyně 100 HS |
Poř. |
Jméno |
Oddíl |
Plné |
Dorážka |
Ch |
Celkem |
1. |
Vaněčková Valerie |
CB Dobřany |
294 |
125 |
11 |
419 |
2. |
Blechová Anežka |
CB Dobřany |
282 |
112 |
15 |
394 |
3. |
Rubášová Aneta |
TJ Sokol Kdyně |
271 |
92 |
14 |
363 |
mladší žáci 60 HS |
Poř. |
Jméno |
Oddíl |
Plné |
Dorážka |
Ch |
Celkem |
1. |
Rauner Petr |
TJ Slavoj Plzeň |
134 |
87 |
5 |
221 |
2. |
Nath David |
Kuželky Holýšov |
104 |
69 |
14 |
173 |
mladší žákyně 60 HS |
Poř. |
Jméno |
Oddíl |
Plné |
Dorážka |
Ch |
Celkem |
1. |
Sušienková Hana |
SK Škoda VS Plzeň |
160 |
101 |
5 |
261 |
2. |
Blechová Adéla |
CB Dobřany |
159 |
96 |
5 |
255 |
3. |
Vaněčková Viktorie |
CB Dobřany |
158 |
90 |
6 |
248 |
4. |
Pekhartová Karolína |
TJ Sokol Újezd sv. Kříže |
159 |
75 |
8 |
234 |
5. |
Jaklová Kristýna |
TJ Sokol Újezd sv. Kříže |
150 |
73 |
10 |
223 |
6. |
Benešová Lucie |
TJ Sokol Újezd sv. Kříže |
125 |
70 |
9 |
195 |
Na Mistrovství ČR v kategorii žáků, které
se hraje 27. a 28.04.2024 na kuželně
Sokol Šanov postupuje nejlepší hráč.
Na Mistrovství ČR v kategorii žákyň, které se hraje 27. a 28.04.2024 na kuželně
KK Jiřího Poděbrady postupuje
nejlepší hráčka. Kategorie mladšího žactva
nemá svoje Mistrovství ČR.Nahoru